MG-eHS  

MG EHS

Plug-in Hybrid

Již od 855 900 Kč

Hybridní pohon
CO2 43g/km
258 k
0–100 km/h za 6,9 s
MG Pilot
Asistenční systémy
Elektrický pohon
Desetistupňová převodovka
EU 7 let záruka
3x více péče na 7 let

MG EHS Plug-in Hybrid se sportovním designem karoserie a prostorným interiérem překypuje pohodlím a mnoha promyšlenými prvky výbavy: jednoduše naskočte a vydejte se na výpravu do neznáma. Uvolněte se ve velkorysých sedadlech a vychutnejte si hladký průběh cesty pod dohledem chytrých technologií. V nabídce jsou dvě různé výbavy – Emotion a Exclusive. MG EHS Plug-in Hybrid tak vyhoví všem vašim nárokům bez ohledu na životní styl.

BEZPEČNOST
Cestování v bezpečí

Při navrhování našich vozů vždy klademe nejvyšší důraz na bezpečnost. Plug-in hybridní provedení zdědilo od sourozence s benzínovým motorem robustní konstrukci společně s paketem MG Pilot a dalšími bezpečnostními prvky vysokonapěťových systémů na ochranu celé posádky.*

* MG EHS s benzínovým pohonem získalo maximální pětihvězdičkové ***** ohodnocení v bezpečnostních testech Euro NCAP (přední světová organizace na poli dopravní bezpečnosti). Model EHS, jehož návrh a konstrukce zahrnuje již ve standardu řadu systémů aktivní i pasivní bezpečnosti, exceloval v nejnovějších testech organizace Euro NCAP zaměřených na kolizní ochranu i předcházení střetům; nejnovější testy jsou přitom nejpřísnější v historii testování.

MG EHS bateriový modul

Bateriový modul

Ačkoli baterie pohonu nedisponuje takovou kapacitou jako u čistých elektromobilů, vztahují se na ni tytéž bezpečnostní standardy, a splňuje proto nejrůznější bezpečnostní protokoly: krytí IP67 na ochranu proti vodě, americkou normu bezpečnosti baterií US UL2580, předpis EHK OSN č. 100 (ECE R-100) pro elektromobily a bezpečnostní požadavky na přepravu lithiových baterií UN38.3.

MG eHS 360 kamera

360° kamera

360° kamera zcela bez mrtvých úhlů: pro pomalé projíždění zatáček nebo bezpečné couvání.

MG EHS červené zboku

Robustní konstrukce

Celá karoserie vozu využívá vysoký podíl vysokopevnostní oceli a oceli válcované za tepla k zajištění špičkové pevnosti a bezpečnosti celého vozu.

JÍZDNÍ VÝKONY
Výkon a dynamika pro radost za volantem

MG EHS Plug-in Hybrid zprostředkuje potěšení z jízdy díky spojení výkonného elektromotoru, přeplňovaného spalovacího motoru a skvěle odladěného podvozku.

MG EHS XDS Elektronická uzávěrka diferenciálu

XDS Elektronická uzávěrka diferenciálu

Přenos vysokého výkonu se musí vypořádat s výzvami nejrůznějších zatáček. MG EHS Plug-in Hybrid s elektronickou uzávěrkou diferenciálu (systém XDS) dokáže potlačovat nedotáčivost i výkonové ztráty, a svým chováním tak připomíná spíše sportovní vůz s příkladným ovládáním za všech jízdních situací.

MG EHS Hnací ústrojí

Výkonné hnací ústrojí

Maximální výkon elektromotoru 122 koní + maximální výkon spalovacího motoru 162 koní + maximální točivý moment elektromotoru 230 Nm + maximální točivý moment spalovacího motoru 250 Nm: MG EHS Plug-in Hybrid zrychluje z 0 na 100 km/h za 6,9 s čímž se řadí na špičku SUV segmentu.

Plug-in Hybrid
Pohodlná jízda

Díky chytrému spojení výkonného spalovacího motoru a hospodárného elektromotoru snižujete emise CO2, aniž byste museli obětovat maximální dojezd. MG EHS Plug-in Hybrid s inteligentní řídicí jednotkou a desetistupňovou převodovkou dokáže snižovat spotřebu paliva i emise a současně zprostředkovat potěšení za volantem.

Elektrický pohon
Desetistupňová převodovka
1,8L/100 km
Spotřeba paliva
52 km
Dojezd na elektřinu
MG eHS ve městě zboku
MG EHS ve městě zpředu

Nízká spotřeba paliva a emise CO2

MG EHS Plug-in Hybrid s mimořádně hospodárným přeplňovaným motorem s přímým vstřikováním a elektromotorem vykazuje emise CO2 na úrovni jen 43 g/km a spotřebu paliva 1,8 l/100 km. Baterie o kapacitě 16,6 kWh umožňuje čistě elektrický dojezd 52 km (podle WLTP). Vy si v klidu užívejte špičkové jízdní výkony a nízké provozní náklady plug-in hybridní verze MG EHS.

MG EHS převodovka

Desetistupňová převodovka a elektronický diferenciál (EDU)

Čtyřstupňová převodovka elektromotoru ve spolupráci se šestistupňovou převodovkou spalovacího motoru zajišťuje dokonale hladké dávkování výkonu. Účinnost přes 94 % a odezva necelé 0,2 sekundy vypovídají o mimořádně hladkém a rychlém fungování celého systému.

Pohonné ústrojí 2. generace
S desetistupňovou převodovkou
MG EHS Jednotka řízení

Nová inteligentní jednotka řízení HCU

Zbrusu nová jednotka řízení hybridního pohonu (HCU) průběžně analyzuje výkonové požadavky na základě jízdních podmínek a rozhoduje o rozdělování výstupního výkonu i řízení toků energií z baterie. Klíčová je schopnost této jednotky aktivně se učit ze způsobu jízdy řidiče a uplatňovat tyto poznatky v rámci rozdělování energie. Čím více jezdíte, tím chytřejší váš vůz bude.

Inteligentní HCU
Jednotka řízení hybridního pohonu
MG EHS nabíjení

Pokročilá technologie elektrického pohonu

Plug-in hybridní MG EHS od plně elektrických modelů MG také zdědilo pokročilé technologie elektromobilů, jako např. elektromotor s integrovaným olejovým chlazením nebo baterii od CATL s vysokou energetickou hustotou a aktivním kapalinovým chlazením.

MG EHS Zezadu

Tažná kapacita

Harmonická součinnost efektivního elektromotoru a benzínového motoru se promítla do optimální tažné kapacity vozu. MG EHS Plug-in Hybrid tak umožňuje tahání brzděných přívěsů o hmotnosti až 1500 kg.

Videoposter

Pro Vás

               
MG PILOT
MG Pilot

Funkce autonomního řízení na úrovni 2 zajišťují bezpečné a pohodlné cestování.

Autonomní řízení na úrovni 2
Při rychlostech 0–60 km/h
Bezpečnostní funkce
Aktivní a pasivní
     
MG ESH červené zvrchu
MG EHS červené zpředu
MG EHS červené zezadu
MG ESH červené zvrchu
MG EHS červené zpředu
DESIGN
Dynamika v každém detailu

MG EHS Plug-in Hybrid se pyšní smělými sportovními křivkami a výraznými prvky čistokrevného SUV.

Design oslovující emoce
Energická a dynamická identita
Lehký život
Interaktivní dotykové ovládání
Sportovní interiér
Pohlcující požitek z jízdy
         
EHS červené mřížka
EHS červené parkující
EHS červené světlo
EHS červené zrcátko
EHS červené klička
EHS červené mřížka
EHS červené parkující

Design plný emocí

Dynamický předek vozu, mřížka chladiče s diamantovým vzorem společně s 18" sportovními koly již ve standardu a sportovními liniemi dávají na obdiv v každou denní dobu propracovaný design MG EHS Plug-in Hybrid.

MG eHS Sportovní interiér

Sportovní interiér

Tříramenný volant se zploštělou spodní částí, čalounění perforovanou kůží s červeným prošíváním a sportovní sedadla s integrovanými opěrkami podtrhují atmosféru špičkových jízdních výkonů.

   
EHS interiér červený
EHS interiér černý
EHS interiér červený
EHS interiér černý

Ve znamení světla

O jedinečných vlastnostech vozu vypovídají výkonné LED světlomety, zadní dynamické ukazatele směru nebo ambientní osvětlení „Aurora“ s nabídkou 64 barevných odstínů.

POHODLÍ
Uvelebte se a můžete vyrazit

V pohodlí je život příjemnější. Proto je pohodlí na palubě MG EHS Plug-in Hybrid tak důležité: kdykoli otevřete dveře vozu a uvelebíte se v komfortních sedadlech s příjemným čalouněním.

MG eHS Pohodlí
MG EHS interiér

Kvalitní materiály

Když se do MG EHS Plug-in Hybridu usadíte, prakticky všechny povrchy, kterých se dotýkáte, jsou měkké. Sedadla jsou čalouněna pravou kůží, stejným materiálem je obšitý i volant a skvělé pocity také dává kůží čalouněná přístrojová deska.

Sedadla čalouněná pravou kůží Bader

Sedadla navržená s ohledem na maximální pohodlí a bezpečnost jsou čalouněna pravou kůží Bader® a materiálem Alcantara®. Uvedená kombinace materiálů zaručuje nejen vyšší kvalitu s jemným a luxusním povrchem, ale také lepší přilnavost a oporu při dynamické jízdě.

MG EHS interiér záď

Prostor a odkládací prostory

Cestující na zadních místech se mohou těšit na spoustu místa a polohovatelnou zadní lavici s držáky na nápoje a úložnou schránkou v zadní loketní opěrce.

MG EHS ovládání zádi

Elektricky ovládaná výklopná záď

Inteligentní elektricky ovládaná výklopná záď umožňuje snadné otevírání a zavírání a přístup do zavazadlového prostoru.

* Pouze ve verzi EXCLUSIVE

MG EHS Panoramatické okno

Panoramatické střešní okno

Stačí jednoduše otevřít a vychutnávat si sluneční paprsky nebo se zaposlouchat do zpěvu ptáků.

* Pouze ve verzi EXCLUSIVE

1,19m²
Panoramatické střešní okno
MG EHS interiér zpředu

Vynikající odhlučnění a potlačení vibrací

95 % povrchů plug-in hybridního MG eHS je pokryto zvukotěsným materiálem pro potlačení hluku a vibrací. Když je ticho, máte pocit jako v koncertním sále. A když se přehrává hudba, zvukové vlny ihned navodí vrcholné potěšení z jízdy.

MG EHS klimatizace

Systém čištění vzduchu

MG eHS Plug-in Hybrid díky filtru PM2.5 odstraňuje škodlivé částice včetně zrnek pylů a některých virů, aby ovzduší v interiéru bylo co nejčistší.

MG EHS Palubní deska
TECHNOLOGIE
Mobilita podpořená informacemi

Plně digitální přístrojová deska zprostředkuje více informací o vozidle.

           
MG eHS Palubní deska 6
MG eHS Palubní deska 1
MG eHS Palubní deska 2
MG eHS Palubní deska 3
MG eHS Palubní deska 4
MG eHS Palubní deska 5
MG eHS Palubní deska 6
MG eHS Palubní deska 1

12,3" digitální přístrojová deska

Digitální přístrojová deska o úhlopříčce 12,3" komunikuje s dotykovým displejem a zprostředkuje více informací o jízdě.

MG EHS dotykový displej

10,1" barevný dotykový displej

Audiosystém s barevným dotykovým displejem o úhlopříčce 10,1" s podporou digitálního vysílání (DAB), satelitní navigací a technologií Apple CarPIay/Android Auto nabízí vše potřebné na dosah ruky.

Mg EHS Komfort
Emotion

MG EHS
Plug-in Hybrid

 
 • 6 airbagů
 • Bezpečnostní systémy ABS, SCS, FCW, LDW, RTA
 • Přední a zadní parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Sedadlo řidiče ovládané elektricky
 • Automatická dvouzónová klimatizace
 • Adaptivní tempomat (ACC)
 • Audiosystém s 10,1" barevným displejem
 • Navigace
 • Digitální přístrojový panel s 12,3" barevným displejem
 • 18" kola z lehkých slitin

 

855 900 Kč

EHS luxury model
Exclusive

MG EHS
Plug-in Hybrid

Navíc k výbavě Emotion:

 
 • Přední LED světlomety
 • 360° panoramatická kamera
 • Panoramatické střešní okno
 • Přední sportovní sedadla v kombinaci s Alcantarou
 • Kožené čalounění sedadel
 • Sedadlo spolujezdce ovládané elektricky
 • Elektricky ovládané páté dveře
 • Hliníkové sportovní pedály

 

906 900 Kč

Specifikace

Výbava Emotion 1.5 TGI+elektro Exclusive 1.5 TGI+elektro
Rozměry a hmotnosti
Celková délka (mm) 4574 4574
Celková šířka (mm) 1876 1876
Celková výška (včetně střešních ližin) (mm) 1685 1685
Celková šířka včetně odklopených zrcátek (mm) 2078 2078
Rozvor kol (mm) 2722 2722
Světlá výška (mm) 145 145
Objem zavazadlového prostoru (l) 448 448
Maximální objem zavazadlového prostoru při sklopených zadních sedadlech (l) 1375 1375
Provozní hmotnost (kg) 1812 - 1850 1812 - 1850
Největší technicky přípustná hmotnost (kg) 2196 2196
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg) 750 750
Hmotnost brzděného přívěsu (kg) 1500 1500
Motor
Typ 1.5 TGI 1.5 TGI
Max. výkon (kW (k)/ot/min) 119 (162) / 5500 119 (162) / 5500
Max. točivý moment (Nm /ot/min) 250 / 1700 - 4300 250 / 1700 - 4300
Typ paliva Bezolovnatý benzín (RON95) Bezolovnatý benzín (RON95)
Objem palivové nádrže (l) 37 37
Elektromotor a baterie
Max. výkon (kW (k)/ot/min) 90 (122) / 3700 90 (122) / 3700
Max. točivý moment (Nm /ot/min) 230 / 500 - 3700 230 / 500 - 3700
Kapacita (kWh) 16,6 16,6
Běžné nabíjení (běžná domovní zásuvka - 230V/10A) 7,0 hodin (100%) 7,0 hodin (100%)
Běžné nabíjení (kabel Mennekes - 230V/16A) 4,5 hodin (100%) 4,5 hodin (100%)
Hybridní systém
Maximální systémový výkon hybridního pohonu (kW (k)) 190 (258) 190 (258)
Maximální systémový točivý moment hybridního pohonu (Nm) 370 370
Převodovka 10stupňová elektronicky řízená automatická převodovka 10stupňová elektronicky řízená automatická převodovka
Jízdní výkony a spotřeba
Maximální rychlost (km/h) 190 190
Zrychlení (0-100km/h) (s) 6,9 6,9
Dojezd na plně nabitou baterii, kombinace (WLTP, km) 52 52
Spotřeba el. energie, kombinovaný provoz (WLTP, Wh/km) 240 240
Spotřeba paliva, kombinovaný provoz (WLTP, L/100km) 1,8 1,8
Emise CO2, kombinovaný provoz (WLTP, g/km) 43 43

Veškeré ceny, údaje a vyobrazení jsou pouze informativní, doporučené společností AB Motors CZ s.r.o. a nezavazují k uzavření smlouvy. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Pro konkrétní nabídku, prosím, kontaktujte svého autorizovaného prodejce MG.