Auto KŠV s.r.o.

V chomutovském regionu působíme jako autorizovaný prodejce a opravce vozů MG. Dále se zabýváme servisní činností a poskytujeme i další služby pro vozy HYUNDAI a OPEL.
V komplexně vybaveném autocentru se o naše zákazníky stará tým kvalifikovaných odborníků.

 

Zprostředkování  úvěrů, leasingů a pojištění

Při prodeji nového vozu jsme Vám schopni doporučit nejen vhodný typ a model vozu, ale také zajistit nejvýhodnější nabídku finančního produktu, nebo splátkového prodeje včetně vyřízení veškerých formalit, uzavřít pojištění povinným ručením i havarijním pojištěním včetně převodů bonusů, nabídnout pojištění právní ochrany zákazníka i jeho automobilu a samozřejmě také zajistit registraci vozu. V případě Vašeho zájmu samozřejmě nabízíme možnost vykoupení vozu protiúčtem.

 

Servis, odtahová služba

Snažíme se uspokojit požadavky i v kritických chvílích. Při nehodách, živelných pohromách se nám trvale daří zajišťovat všechny potřebné služby dle přání zákazníka. Plně uspokojujeme i dlouhodobé požadavky v oblasti garančních oprav a servisních kontrol. Disponujeme odtahem smluvních partnerů a v případě závady jsme schopni poskytnout služby na celém území naší republiky i v zahraničí.

V případě potřeby můžeme zapůjčit zákazníkovi náš vůz jako náhradní vozidlo. Havarovaná vozidla (nejen MG, Hyundai, Mazda či Ford, ale i jiné značky) jsme schopni uvést do původního stavu, včetně zabezpečení karosářských i lakýrnických prací a vyřízení nehody s pojišťovnou.

 

Společnost KŠV s.r.o. je od roku 2006 držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009, který zaručuje systém managementu jakosti. Certifikace proběhla v oblasti prodeje vozů, záručních i pozáručních oprav.